continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

Vefa Prefabrik 41 ülkede.

Categories: Haber, Prefabrik  |   Comments(2)
Vefa Prefabrik

Vefa Prefabrik

Büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan Vefa Prefabrik, ihracat yaptığı ülke sayısını 41’e çıkardı. Fransa’dan Afganistan’a, Sibirya’dan Sudan’a kadar dünyanın dört bir yanına prefabrike şantiye binaları, ofis ve yaşam konteynerleri, profesyonel kullanıma uygun prestij binaları, acil yerleşim üniteleri çözümlerini ulaştıran Vefa, son dönemde Orta ve Güney Afrika’ya yönelerek, ülke portföyüne Nijerya, Mozambik, Tanzanya, Congo ve Fildişi Sahilleri’ni de ekledi.

Vefa Prefabrik’den Yenilikler.

Categories: Haber  |   -
Vefa Prefabrik

Vefa Prefabrik

Vefa, teknoloji yatırımlarına büyük önem veriyor. Geliştirdikleri makine, teçhizat, özel detay ve ürünler sayesinde hem üretim kapasitesinde yüksek artışlar hem de daha kaliteli, standart ve kontrol edilebilir üretimler gerçekleştirdiklerini belirten Vefa Prefabrike Yapılar Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, “Bunu yaparken işçilik maliyetlerinde sağladığımız tasarrufla ortaya çıkan personel fazlasını ise üretim kapasitesine paralel olarak artan montaj işlerine yönlendiriyoruz ve müstakil uygulama şirketlerinin kurulmasını teşvik edip buna ön ayak oluyoruz. Geldiğimiz noktada aynı üretim tesislerinde aynı miktardaki personel ile beş yıl öncesine göre beş kat daha hızlı üretimler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Bayilik Veren Firmalar

Categories: Haber  |   -
Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar

İşkurcam.net ülke genelindeki yaklaşık olarak 7bin civarında markalaşmış ve markasını tüm Türkiye’ye yaymak isteyen markaları tek çatı altında toplayıp ülkedeki girişimcilerin faydalanmasını sağlamaktadır.

Amacımız tüm sektörlerdeki lider markaların bayilik – franchise hedeflerine cevap verebilmektir.Sistemimiz son derece profesyonel çalışmakta olup yenilikleri müşterilerine sunmakla beraber girişimciler içinde en uygun işi seçmelerine yardımcı olacak çok çeiştli çalışmalar yapmaktadır.

İşkurcam.net ailesi markasını büyümek hedefiyle çıktığı bu yolda amacını ‘’büyümek’’ değil ‘’birlikte büyümek’’ olarak değiştirmiştir.Bu amaçla bünyesindeki tüm markaları gerek toplu maillerle gerek katıldığı fuarlarda gerekse sitedeki haberleriyle büyütme hedefindedir.

Satılık Prefabrik evler ve fiyatları

Categories: Haber, Satılık Prefabrik  |   Comments(3)
Satılık Konteyner

Satılık Konteyner

Konteynerler.gen.tr olarak artık konteynerler ve prefabrik evler hakkında insanları bılgilendirme ve bu konular hakkında insanları detaylı bilgi sahibi edinmeyi ilke edindik.
Artık sitemizde siz değerli ziyaretcilerimizin görüşlerını yayınlama şansları bulunmaktadır.
Prefabrik ve konteyner yapı satıcıları sitemizde  sattığınız konteynerleri ver prefabrik yapıları ekleme şansınız bulunmaktadır.
Bunun yanısıra konteyner ve prefabrik yapı satın almak isteyen  ziyaretcilerimizde.
Düşündükleri ürünün özelliklerini:

Ortalama verebileceği rakama
2 inci elmi 0 mı olacağını;
Ortalama kaç metre kare olacağını;
Bunun gibi özelliklerini belirterek bize maıl atabilirler bizde sitemizde yayınlayıp satıcılarımızın size ulaşmalarını sağlaya biliriz bunun yanısıra satıcılarında aynı şekilde bizlere mail aracılığı ile ellerindeki yapıları resımlerini

Yoksa Rüyamı Prefabrik evler

Categories: Haber  |   Comments(1)

p>

Yoksa Rüyamı Prefabrik Ev

Yoksa Rüyamı Prefabrik Ev

Yoksa Rüyamı adında kanal d ekranlarında yayınlanan program ev sahibi olamayan gece konduda yaşayan yardıma ihtiyacı olaan insanlara prefabrik ev  yapıyor 10 gün içerisinde teslim ediliyor.

Programa katılmak istiyor yada katılmasını düşündüğünüz kişiler varsa onlar yerıne program yetkililerini arayarak iletişim kurmanız mümkündür.