continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

Prefabrik evlerin Özellikleri

Categories: Prefabrik Evler  |   Comments(1)

Prefabrik yapıların genel olarak özelliklerini Mimar Özgül Yücel Sizler için açıkladı.
Prefabrik Konutların en önemli özelliği defalarca sökülüp takıla bilme özelliğine sahip olması ve panel sisteminden oluşuyor olmasıdır. Biz bu dış duvarlarda çimento esaslı yonga kullanıyoruz iç duvardada aynı şekilde duvar kalınlıkları ülkedeki iklim şarlarına ve bölgelere göre değişiyor ve bunların ısı hesaplarını yapıyoruz ve her bölgeye göre ayrı önerilerde bulunuyoruz örneğin tavan izalasyonuna girersek eğer bölgelere göre kalınlıklar uygukuyoruz aralarında strafor yani eps duvarlar bu şekilde oluşuyor pencereler pvs iç kapılar amerikan panel kapı olarak yapılıyor. Çatıda kullanılan izalasyon malzemesi yine cam yündür çıktı malzemesi olarak metal kiremit veya şıngıl öneriyoruz ki  bunların altında da ösb si tyvek uygulaması su yalıtım özelliği bulunuyor.

Prefabrik evler Nasıl Yapılır.

Categories: Prefabrik  |   Comments(3)
Mimar Özgül Yücel sizler için soruldu Prefabrik evler Nasıl Yapılır. neye göre yaılı standarları nelerdir.
Prefabrik binalar katolog projelerinden tercih edilebildiği gibi müşterimiz tarafından önerilen pilanlar dan da fiyatlandırılabiliyor yine kendi sıtandarlarımıza göre pilanlarını oluşturabiliyoruz prefabrik binaların bunlar aile tiplerine göre yşanılan yere göre örneğin libyada yapılanla istanbulda yapılan binanın karakteristik özelliği aynı olmadığı gibi istanbulla rize gibi karadeniz bölgesindeki binanın karakteristik özellikleri aynı olmuyor .
Mimari projeler daha çok öncelikle mimarlar tarafından tasarlanarak öncelikle müşteriye katolog olarak sunulur ve bu projeler üzerinden sitatik birolar mühendizler tarafndan hesaplanır. Fahat müşteride purojesini kendi getirebilir bunlar prefabrik standarlarına uygun olarak projelendirilir.
Prefabrik evler Nasıl Yapılır.

Prefabrik evler Nasıl Yapılır.

Çok çocuklu bir ailenin ev tipi ile tek çocuklu bir ailenin ev tipi aynı olmuyor. 3 yatak odali 4 yatak odali 5 yatak odalı tek katlı iki katlı içerisinde tek banyo olan 2 banyo olan ebeveyn banyosu olan tiplerine göre değişiyor.

Vefa Prefabrik 41 ülkede.

Categories: Haber, Prefabrik  |   Comments(2)
Vefa Prefabrik

Vefa Prefabrik

Büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan Vefa Prefabrik, ihracat yaptığı ülke sayısını 41’e çıkardı. Fransa’dan Afganistan’a, Sibirya’dan Sudan’a kadar dünyanın dört bir yanına prefabrike şantiye binaları, ofis ve yaşam konteynerleri, profesyonel kullanıma uygun prestij binaları, acil yerleşim üniteleri çözümlerini ulaştıran Vefa, son dönemde Orta ve Güney Afrika’ya yönelerek, ülke portföyüne Nijerya, Mozambik, Tanzanya, Congo ve Fildişi Sahilleri’ni de ekledi.

Prefabrik konut örnekleriri 3d

Categories: Konut, Prefabrik  |   -
3d Prefabrik Yapı

3d Prefabrik Yapı

Merhaba konteynerler.gen.tr ziyaretçileri Bugün’ki konumuzda sizlere için araştırmış olduğumuz prefabrik yapılar hakkında 3d çalışmalarını paylaşacağız.
Türkiyede bu tür 3d çalışmaları pek fazla yaygın değil bu nedenle sizler için yabancı ing sitelerde yaptığımız araştırmalarda bulduğumuz 3d çalışmalarını sizlerle paylaşıyoruz.
Eğer bu çalışmalardan hoşnut kalır ve devamını isterseniz sizin için bu konu üzerinde araştırama yapar ve platformumuzda sizler için paylaşabiliriz.

Çelik Ev Fiyatları

Categories: Prefabrik  |   Comments(2)

h1>

Çelik Ev Fiyatları

geyikli

Nasıl bir çelik ev isterdiniz.Verandalımı dublex mi tek katlımı Dik Çatılımı , Düz çatılımı Ne renk olmasını isterdiniz?

Nasıl bir ev istiyorsunuz.Sizde Çelik Ev fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bize danışabilir.Çelik Ev Fiyatlarını öğrenip kendinize Prefabrik Çelik Ev satın alabilirsiniz.

Fiyatlarımızı öğrenmeden evinizi yaptırmayın.En Kaliteli ve en doğru hizmeti veren firmalar ile iş yapın.Farkı sizde görün.

İletişim Bilgileri:

Merkez:Merkez Mah.Atatürk Cad.İst.Park.Loj.Yanı A/16

Fabrika: Balçık Köyü

Satılık Prefabrik Ev Fiyatları

Categories: Prefabrik, Satılık Prefabrik  |   -

Bu konuda siz ziyaretcilerimizin taleblerini karşılamaya çalıştık gelen mail ve mesajlarda pregabrik ev fiyatlarına nereden ve hangi adresten ulaşabilirim gibi konulardı bizde sizler için mütceneize uygun olacak şekilde araştırmalar yaptık.

Örnek olarak 2 adet prefabrik ev yayınladık.

120 m2 çelik willa 4 oda bir salon.. 37.500 tl.
İlan Tarihi  : 01 Eylül 2009
Durumu   : Satılık
Emlak Tipi  :  Prefabrik / Ahşap Ev
Oda Sayısı  :  4+1
Banyo :  Sayısı  1
Isıtma   : Yok
Kat  : Sayısı  1
m²   : 120
Durumu  :  Sıfır
Kimden  : Sahibinden
Ad emrah
Soyad yıldız
Telefon (Cep) +90-541-9445847

Prefabrik / Ahşap Ev

Prefabrik / Ahşap Ev