continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

Bayilik Veren Firmalar

Categories: Haber  |  Tags: , , ,
Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar

İşkurcam.net ülke genelindeki yaklaşık olarak 7bin civarında markalaşmış ve markasını tüm Türkiye’ye yaymak isteyen markaları tek çatı altında toplayıp ülkedeki girişimcilerin faydalanmasını sağlamaktadır.

Amacımız tüm sektörlerdeki lider markaların bayilik – franchise hedeflerine cevap verebilmektir.Sistemimiz son derece profesyonel çalışmakta olup yenilikleri müşterilerine sunmakla beraber girişimciler içinde en uygun işi seçmelerine yardımcı olacak çok çeiştli çalışmalar yapmaktadır.

İşkurcam.net ailesi markasını büyümek hedefiyle çıktığı bu yolda amacını ‘’büyümek’’ değil ‘’birlikte büyümek’’ olarak değiştirmiştir.Bu amaçla bünyesindeki tüm markaları gerek toplu maillerle gerek katıldığı fuarlarda gerekse sitedeki haberleriyle büyütme hedefindedir.

Konteyner sektöründe türkiye çapında birçok firma bulunmakatadır bizi takip edem konteyner firmalarının bu site aracılığı ile türkiye genelinde bayilere ulaşmaları çok daha kolay Bayilik Veren Firmalar sitelerini genel olarak gezdim sizler için nu siteyi önerebilirim.

İşkurcam.net Ailesi