continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

Konteyner plan ve teknik özellikleri

Categories: Konteynerler  |  Tags: , , , , , ,

p>

Konteyner plan

Konteyner plan

Konteyner çok amaçlı modüler ofis ve yaşam konteyner üniteleri her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları isteler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlesel ve ok amaçlı konteynerler deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş tuvalet (WC-Duş) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Ünitelerin bir kaç tanesinin bir araya getirilerek konteyner birleşimli çok katlı konteyner binası yapılması mümkündür. Üretimini yaptığımız diğer konteynerler demonte ve sandvic panle olarak üretimini gerçekleştiriyoruz.

TEKNİK VERİLER: Kar yükü 80kg/m2, dış duvar ısı iletim kat sayısı k:0.73 Kcal/m2 hc, hareketli taban yükü 200 kg/m2’dir.

2- DUVARLAR: Dış duvarların dış yüzeylerinde 35 mm hadve derinliğinde 0.80 mm kalınlığında DKP trapez sac, ısı izolasyonu olarak iç ve dış duvaralrda 40 mm kalınlığında expanded polistren köpük (10/12kg/m3), kullaınmaktadır.
3- TAVAN KAPLAMASI: Isı izolasyonu olaraqk 80 mm kalınlığında cam yünü, tavan kaplaması olarak PVC lambrli kullanılmaktadır.
4- KAPILAR: Kapı kasaları çelik olup dış kapılar izolasyonlu metal kapısında kapılar ahşap MDF – kontrapres kapıdır.
5- PENCERELER: Pencere doğramaları PVC esaslı olup 4mm tek cam takılmaktadır. Pencere ebatları 100/120 cm olup isteğe göre değişebilir. Yalıtımsız ünitelerde havalandırma için alüminyum panjur ve aspiratör kullanılmaktadır.
6- TABAN: Yatay profiller üzerine montre edilen 16 mm kalınlığında çimentolu yonga levhalar üzerine zemin kaplaması olarak marley (300x300x1.6 mm üzeri folyo kaplı) kullanılmaktadır.
7- SIHHİ TESİSATLAR: Tesisatlar sıva altı yapılır. Temiz su boruları FIRAT markadır. Çay ocağı KROM çelik evyedir. Lavabolar ve klozetler DOĞVİT markadır.
8- ELEKTRİK TESİSATI: Elektrik tesisatı gizli olarak sıva altı yapılır. Kablolar HES marka olup sigortalar SIEMENS OTOMAT kullanılır. Prizler 2×2.5 luk, Aydınlatma 2×1,5 luk kablo kullanılır. Anahtar ve prizler VİKO markadır. Her odada bir anahtar, bir elektrik prizi bir de telefon prizi vardır. Konteynerlere Split klima için elektrik tesisatı çekilmektedir.
9- BOYA: Konteynerlerin dış yüzeyine çift kat endüstryiel astar, çift kat endüstriyel yağlı boya tatbik edilmektedir.
10- BOYUTLAR: kONTEYNERLER 1. TİP OLARAK 3.00X7.00X2.6 VE 2.TİP OLARAK 240X600X260 dır.
11- KALDIRMA SİSTEMİ: Köşelerde gizli olarak monte edilmiş mapa demirlerine eşit mesafeli çelik halatların kilitlerle bağlanması ile yükleme işlemi yapılmaktadır. Konteynerler isteğe bağlı olarak iki veya çok katlı üretilebilmektedir. Zemin betonu, ısıtma ve soğutma tesisatı, konteyner harici dış hatlar İstanbul ve İstanbul dışı, şehirler arası montajlarda konaklama, yemek bedeli, nakliye ve nakliye sigortası müşteriye aittir.

Konteyner plan

Konteyner plan