continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

Prefabrik evler Nasıl Yapılır.

Categories: Prefabrik  |  Tags: , , , , ,
Mimar Özgül Yücel sizler için soruldu Prefabrik evler Nasıl Yapılır. neye göre yaılı standarları nelerdir.
Prefabrik binalar katolog projelerinden tercih edilebildiği gibi müşterimiz tarafından önerilen pilanlar dan da fiyatlandırılabiliyor yine kendi sıtandarlarımıza göre pilanlarını oluşturabiliyoruz prefabrik binaların bunlar aile tiplerine göre yşanılan yere göre örneğin libyada yapılanla istanbulda yapılan binanın karakteristik özelliği aynı olmadığı gibi istanbulla rize gibi karadeniz bölgesindeki binanın karakteristik özellikleri aynı olmuyor .
Mimari projeler daha çok öncelikle mimarlar tarafından tasarlanarak öncelikle müşteriye katolog olarak sunulur ve bu projeler üzerinden sitatik birolar mühendizler tarafndan hesaplanır. Fahat müşteride purojesini kendi getirebilir bunlar prefabrik standarlarına uygun olarak projelendirilir.
Prefabrik evler Nasıl Yapılır.

Prefabrik evler Nasıl Yapılır.

Çok çocuklu bir ailenin ev tipi ile tek çocuklu bir ailenin ev tipi aynı olmuyor. 3 yatak odali 4 yatak odali 5 yatak odalı tek katlı iki katlı içerisinde tek banyo olan 2 banyo olan ebeveyn banyosu olan tiplerine göre değişiyor. Genellikle yatak odaları çocuk odalarında 10’ar m2  salonlar ortalama 20 m2 ve ebeveyn yatak odaları 15.m2 genelde bu projeler daha çok tercih ediliyor.