continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

Şantiye Ofis Konteyneri

Categories: Konteynerler  |  Tags: , , , , , , , , ,
Şantiye Ofis Konteyneri

Şantiye Ofis Konteyneri

Modern fabrika tesislerimizde bant sistemiyle üretilen Karmod standart konteynerler yüksek kalite standartı, ergonomik çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunmasıyla diğerlerinden ayrılır. Klasik üretim sisteminde elde yapılan sac ve metal bükme işlemleri Karmod üretim sisteminde tamamen makina sistemiyle gerçekleştirilmektedir.

Üretimi yaptigimiz insaat santiye konteyneler kullanim alanlari. Büyük santiye sahalari ve insaat alanlarinda kullanilan konteyner
ünitelerde insaat ve santiyelerde tercih edilmektedir. insaat konteynerayni zamanda yol santiyelerindeçok sik yer degistiren konteynerler insaat ve santiyede konteynerlerin kullanilan alanlarini söyle siralayabiliriz.
Ofis konteyner, yemekhane konteyneri, yatakhane konteyneri,prefabrik konteyner  askeri tesis yapilari, tuvalet banyo ( wc – dus )konteyneri, depo konteyneri vb. amaçlarla da kullanilmaktadir.
Genel kullanim alanlari disinda farkli amaçlar için de insaat Santiye konteynir dizayn edilmektedir.

Özdemir Konteyner sahip olduğu imkan, bilgi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyacına uygun her ebatta;

– Ofis Konteyneri – Yük Konteyneri
– Şantiye Konteyneri – Prefabrik konutlar
– Yük Konteyneri – Yaşam Konteyneri
– WC-Duş Konteyneri – Monoblok konteyneri
– Mutfak Konteyneri – Yatakhane Konteyneri

üretimi yapmaktadır.

Standart üretimimiz 3,00×7,00 m ve 2,40×6,00 m olarak belirlenmiştir. Bu konteynerler odalara bölmek ve aynı zamanda wc,duş,mutfak gibi bölümler eklemekde mümkündür