continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

Trabzon konteyner Resimleri Ve Özellikleri

Categories: Konteynerler  |  Tags: , , , , , , ,
Prefabrik Yemekhane

Prefabrik Yemekhane

Prefabrik yapı olarak nitelendirilen prefabrik ofis, prefabrik şantiye binası, prefabrik yatakhane, prefabrik yemekhane gibi daha çok şantiyelerde kullanılan binaları eksiksiz olarak müşterilerinin kullanımına sunuyoruz. Yine şantiyelerde tercih edilen konteyner sistemlerinden oluşan binaların üretimini de gerçekleştirmektedir. Konteynerler ise daha çok ofis konteyneri olmak üzere yatakhane, yemekhane ve WC-duş amaçlı olarak kullanılmaktadır.

DIŞ DUVARLAR
0,50 galvanizli trapez sac döşenir ve üzeri endüstriyel boya ile istenilen renklerde boyanır.
İÇ DUVARLAR
Saçın iç kısmında 30mm kalınlığında ısı ve ses izolasyonu için strafor kullanılır.Onun üzerine de 22 cm kalınlığında pvc lambiri kaplanır.
TAVAN KAPLAMASI
Tavan 22 cm pvc lambiri kaplanır.
Tavana 80mm kalınlığında cam yünü döşenir. Cam yünü yanmaz ve soğuk sıcak geçirmez özelliğe sahiptir.ısıyı hapseder.
TABAN KAPLAMASI
İmalatı yapılan çelik karkas üzerine 18mm kalınlığında mdf , vida ve üzerine pvc vinil kaplanır. Islak hacimli yerler pvc (paralı dükap) vinil kaplanır. Süpürgelik döşenerek şık bir görünüm kazanır
ÇATI KAPLAMASI
Trapez kesitli, galvanizli saç ile kaplanır. Yağmur suları konteyner içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı çıkar. Konteynerler kar yükü 80kg/m² , rüzgar yükü 5 km/saat olarak hesaplanmıştır. Dış görünümden bakıldığı zaman çatı görünmez.
KAPI
Dış kapılar çelik kapıdır. İç kapılar amerikan ahşap panel kapıdır.
PENCERE
Tüm pencereler pimapen,çift cam olarak takılır. Pencere ölçüsü 100X120cm olup tuvalet penceresi 40X40cm veya menfezdir.
ELEKTRİK VE SIHHİ TESİSAT
Elektrik tesisatı gizli olarak sıva altı yapılır.Uygun yerlere elektrik prizi,telefon prizi,aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.
İÇ AKSAMLAR
Mutfak eviyesi lavabo ve klozet yerleşim projesine göre yerleştirlir.Sıhhi tesisatlar pvc beyaz boru olup gizli olarak döşenir.
BOYA
Paslanmaz galvanizli trapez sac üzerine endüstriyel boya atılır.